Konkurs towarzyszący trasie koncertowej Męskie Granie czyli Nowe Męskie Granie to niesamowita szansa dla młodych zespołów chcących zaprezentować swoje możliwości na scenie przed większą publicznością występując u boku tych najlepszych w naszym kraju. W tym roku odbywa się on po raz czwarty.

Tegoroczna edycja Męskiego Grania od początku zaskakuje nowościami i te nowości Nowego Męskiego Grania także nie ominęły. Po raz pierwszy w historii Męskiego Grania, dla zespołów startujących w konkursie został przygotowany specjalny koncert – 28 czerwca w Sopocie na scenie wystąpiło dziesięć kapel wybranych przez głosujących na nie internautów, a byli to: MIKROBI.T, AKX, The Shipyard, The Freuders, Karate Free Stylers, Drekoty, Patrick The Pan, Cinemon, Ryba And The Witches oraz ØRGANEK.

Dzień później rozpoczął się drugi etap konkursu, w którym internauci wybrali sześć zespołów. Dzięki temu znamy już szczęśliwców, którzy wyruszą w trasę koncertową Męskie Granie 2014 i wystąpią u boku między innymi Artura Rojka, Brodki, Smolika czy grupy Behemoth. Zwycięzcami są: AKX, ØRGANEK, Patrick The Pan, Ryba And The Witches, The Freuders oraz The Shipyard. O tym, w których miastach pojawią wystąpią, dowiemy się już niebawem!

Nie ma więcej wpisów