Mniejsze lub większe wyobrażenie o tym jak wygląda projekcja kina niemego w połączeniu z muzyką na żywo ma prawdopodobnie każdy z nas. Z bardzo ciekawym przedsięwzięciem wychodzi warszawski klub Wypieki Kultury oraz zespół Lord & the Liar, który już w najbliższy piątek 11 lipca swój koncert połączy z projekcją filmu Las Vegas Parano.

Jeśli interesuje was jak wyglądałoby połączenie psychodelicznej, onirycznej i niepokojącej twórczości Lord & the Liar z jednym z najlepszych w karierze filmów Johnego Deppa, który jest zarazem fascynującą podróżą w rozwiązły świat głównych postaci, jest to impreza dla was. Połączenie to może być niezwykle ciekawe i uderzające.

Prawdziwymi bohaterami tego wieczora nie będzie Depp i Del Toro, a poznaniacy, którzy w tym roku otwierali festiwal Halfway. Wrażenia spotęgowane zostaną przez oprawę koncertu. Czystej przyjemności słuchania i oglądania będziemy się mogli oddać leżąc na poduszkach w spowitych dymem pomieszczeniach klubu.

Jako support pojawi się równie interesująca, znana z cyrkowych aranżacji i porywających dźwięków formacja Signal To Noise Ratio.

Kiedy: 11 lipca (piątek)
Gdzie: Warszawa, Wypieki Kultury (ul. Stolarska 2/4)
Start: 21:12
Wstęp: 10 zł
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów