Konwenty tatuażu cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Co za tym idzie, organizatorzy starają się zorganizować jak najwięcej atrakcji dla odwiedzających. Oprócz dziesiątek wystawców, którzy prezentują swoje umiejętności i biorą udział w konkursach na najlepsze tatuaże, można zobaczyć również pokazy burleski, undergroundowej mody czy fryzjerstwa, różnego typu performance`y i posłuchać koncertów na żywo.

Tegoroczna edycja gdańskiego Cropp Tattoo Konwent będzie szansą do posłuchania wielu ciekawych artystów. Najważniejszym występem dwudniowego wydarzenia bez wątpienia będzie koncert amerykańskiego muzyka i wokalisty Everlasta. Jego muzyka to fuzja hip-hopu i brzmień rockowo-bluesowych. Był liderem grupy House of Pain, z którą nagrał wielki przebój Jump Around. Po rozpadzie grupy artysta podejmował się wielu solowych projektów i wraz z muzykami z poprzedniego zespołu założył La Coka Nostra. Współpracował z wieloma artystami i jest również laureatem wielu prestiżowych nagród.

Oprócz Everlasta na gdańskich scenach tego wydarzenia zagrają również tacy artyści, jak Bokka, The Meteors, Koffin Kats i inni.

Kiedy: 19-20.07.(sobota i niedziela)
Gdzie: Centrum Stocznia Gdańska, ul. Wałowa 27a, Gdańsk
Start: godz. 12:00
Wstęp: przedsprzedaż 50 zł, w dniu wydarzenia 65 zł (bilety jednodniowe)
przedsprzedaż 70 zł, w dniu wydarzenia 90 zł (bilety dwudniowe)

Nie ma więcej wpisów