Nadwiślański brzeg już regularnie żyje kulturą, a w szczególności muzyką. Stolica to coraz bogatsza oferta kulturalna, wiele alternatywnych propozycji spędzania czasu nad Wisłą, interesujące, bezpretensjonalne miejsca, gdzie można odpocząć lub chłonąć pozytywną energię, nie opuszczając miasta na czas wakacji.

Muzyka, którą serwują nam wciąż nowe kluby i artyści związani ze stołeczną sceną zyskuje właśnie nowy wymiar: w najbliższą niedzielę startuje cykl koncertów w klubie Niedorzeczni: odwiedzajcie tę miejscówkę zlokalizowaną nieopodal klubu 1500m2, by posłuchać najlepszej muzyki elektronicznej i niezależnej.

27. lipca na scenie pojawi się nadzieja polskiej sceny indie – Hatifnats.

Warszawskie trio, które zasłynęło wydanym w 2009 roku albumem „Before It Is Too Late”. Pisano o nim, że „pielęgnuje nieco zapomniany już romantyczny ideał muzyki przeżywanej w skupieniu i na serio”. Zespół wystąpił na
ważnych polskich festiwalach: Open’er, Off Festival, Jarocin. Jedna z ich piosenek – Waking In The Dark znalazła się na wydanej przez Polskie Radio kompilacji Polski Top Wszech Czasów.

Kolejne koncerty lata to:

3.08 – Daniel Spaleniak
10.08 – Patrick the Pan
17.08 – Jóga
24.08 – Miss God
31.08 – Mooryc
21.09 – Pola Rise & Manoid

Kiedy:27.07. (niedziela)
Gdzie: Warszawa, Niedorzeczni / 500od1500 (ul. Wioślarska 12)
Start: godz. 19:00
Wstęp: wolny

Nie ma więcej wpisów