Warszawski klub Nowa Jerozolima na stałe wpisał się w imprezowy krajobraz Warszawy. Weekendowe imprezy z udziałem najlepszych DJ-ów z Polski (Tika Milano, Mia Twin & Kasp, Anja Kraft) i zagranicy (David August, Xosar, Terranova, DJ TLR, wkrótce Blawan) przyciągają co tydzień rzesze klubowiczów, a niedzielne after-parties stały się już prawdziwą legendą stolicy.

Klub podtrzymuje konsekwentnie budowany wizerunek berlińskiej miejscówki w centrum Warszawy zarówno muzycznie, jak i wizerunkowo. Dalszym krokiem jest ogłoszony właśnie konkurs na zmianę wystroju tego miejsca.

Nowa Jerozolima szuka ludzi uzdolnionych artystycznie, z własnymi pomysłami na nowy design, street-artowe prace wg własnych pomysłów. Jeśli lubicie rysować, malować graffiti, jesteście kreatywni i chcecie zostawić swój artystyczny ślad w miejscu, które kochacie i z którym się identyfikujecie, zapraszamy do udziału.

Autorskie projekty, na podstawie których zostaną wybrani laureaci, można wysyłać do 17.08.2014. Z przesłanych prac, klub wybierze te najlepsze – wybrane osoby zostaną zaproszone na happening / streetartowy jam, podczas którego będą mogli artystycznie zagospodarować przestrzeń w klubie.

Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres: klubnowajerozolima@gmail.com

Kiedy: do 17.08.
Gdzie: Warszawa, Nowa Jerozolima (Al. Jerozolimskie 57)

Nie ma więcej wpisów