Slow Magic zdaje się powoli powracać do muzycznego świata żywych, co podkreśla trzeci raz w ostatnich kilku miesiącach. Nieco szaleńczy władca bębnów, który zagrał swój pamiętny koncert m.in. na odsłonie Ars Cameralis w 2012 roku, postanowił jednak zmienić swój repertuar i tym samym stać się kolejnym muzykiem, którego głównym zadaniem jest rozkochiwanie publiki w spokojnych, chilloutowych brzmieniach. To oczywiście miało swoje miejsce na jego trójkątnym albumie, jednak wtedy dostawaliśmy także charakterystyczną energię egoztycznych uniesień, której tym razem w utworach Slow Magic brakuje.

Do tej pory dostaliśmy dwa nowe utwory: „Girls”, „Hold Still”, do których dołączył właśnie „Waited 4 U”. I choć wszystkie mają w sobie ten wakacyjnie melodyjny flow, to trudno je oddzielić od większości podobnych numerów będących jedynie wypoczynkowym tłem. Choć nie da się ukryć, że ta druga propozycja ma w sobie kilka mrocznych odcieni.

Jednak jak to wszystko będzie prezentować w całości, dowiemy się najwcześniej 9 września, bo właśnie wtedy na rynek trafi album „How To Run Away”.

Nie ma więcej wpisów