Pewnie jeszcze niektórzy z was nie zdążyli dobrze zapomnieć o tegorocznej edycji Open’era, a już możecie planować następną. Organizatorzy imprezy postanowili tym razem dużo wcześniej rozpocząć przygodę z festiwalem. Już 1-go wcześnia rusza sprzedaż karnetów.

Open’er Festival 2015 odbędzie się w dniach 1-4 lipca. Na wykonawców będziemy musieli jeszcze poczekać. Ogłoszenia pojawią się zapewne w tradycyjnym terminie, czyli późną jesienią. Najbardziej oddani fani mogą jednak zakupić karnety już na początku września. Jeśli jesteście pewni swojej obecności w przyszłym roku, nic (oprócz ewentualnych cen) nie stoi na przeszkodzie, by zaopatrzyć się w bilet i z niecierpliwością oczekiwać pierwszych artystów.

„Na przyszłoroczny festiwal przygotowaliśmy specjalny karnet dla najbardziej oddanych fanów Open’era. Od 1 września będzie dostępna limitowana pula biletów w bardzo korzystnej cenie i z możliwością płatności w ratach!” – ogłaszali organizatorzy już kilka dni po zakończeniu Open’era. Jutro zaś poznamy specjalną ofertę dla największych fanów festiwalu. Trudno powiedzieć co rozumiane jest przez pojęcie „największych fanów”, w jaki sposób będzie to weryfikowane, ani tym bardziej jakie będą ceny karnetów. Jedno wiemy na pewno, będzie ciekawie!

Nie ma więcej wpisów