Przed nami jeszcze parę ciekawych festiwalowych wydarzeń w tym roku. Będą to między innymi dwie warszawsko-centryczne imprezy – kolekcjonujący line-up FreeForm oraz Selector Festival w nowej klubowej odsłonie – a także chociażby Unsound, którego kolejni artyści właśnie zagościli w programie imprezy, o czym dopiero informowaliśmy.

Tymczasem część z nas jest już myślami w roku 2015 i przygotowuje się na najciekawsze ogłoszenia największej letniej imprezy, czyli Open’er Festivalu. Z powodu nieco mniejszej frekwencji spowodowanej niezadowalającym składem artystów ale i cenami, włodarze Alter Artu zapowiedzieli nową formę zakupu biletów. Po wielu kąśliwych i negatywnych komentarzach na wieść o systemie ratalnym, na oficjalnym profilu festiwalu ukazała się właśnie informacja, która rozwiewa wszelkie wątpliwości. Co więcej, okazuje się całkiem ciekawym rozwiązaniem:

W poniedziałek o 12.00 rusza sprzedaż promocyjnych karnetów dla największych fanów festiwalu – Fan Ticket! Cena 4-dniowego karnetu z możliwością skorzystania z pola namiotowego – 414 PLN!!! Za Fan Ticket można zapłacić w dwóch częściach – 207 PLN teraz i 207 PLN do 15 marca! Pula karnetów jest ograniczona i ich sprzedaż będzie prowadzona maksymalnie do 25 września. Od 26 września w sprzedaży Early Bird Tickets w cenach 450 PLN i 530 PLN z polem namiotowym, a od 16 stycznia ceny biletów takie same jak przy poprzedniej edycji – karnet 4-dniowy – 550 PLN, karnet z polem namiotowym – 630 PLN i bilet jednodniowy – 207 PLN.

Pod samym wpisem widać także pierwsze pragnienia festiwalowiczów, którzy domagają się m.in. The Killers lub samego Brandona Flowersa czy nawet… Nickelback. Abstrahując od samej artystycznej jakości powyższych gości i aktualnej możliwości ich pojawienia się na scenach w Gdyni, wiadomość o braku podwyżek cen biletów zdaje się być wyjątkowo dobrym posunięciem. Teraz wystarczy poczekać na pierwsze nazwiska, które rozświetlą kolejną edycję Open’er Festival. I miejmy nadzieję, że będą nieco lepsze niż w tym roku.

Nie ma więcej wpisów