Po raz kolejny Prozak 2.0 dba o to, by sezon jesienno-zimowy nie kojarzył się mieszkańcom miasta depresyjnie i by coraz krótsze noce zdecydowali się spędzać nigdzie indziej jak wewnątrz krakowskiego klubu. Zaprezentowanym przez nich dzisiaj bookingom naprawdę ciężko się oprzeć i niezaprzeczalnie potwierdzają one, że Prozak utrzymuje nadal bardzo wysoką formę, zapraszając w swoje progi nie tylko artystów polskich, ale przede wszystkim czołówkę światowej sceny elektronicznej.

Choć Prozak 2.0 pod koniec października będzie świętował dopiero swoje trzecie urodziny to zdążył gościć już wiele gorących nazwisk, wśród których warto wymienić Recondite, Robaga Wruhme oraz Sid Le Rocka. Dodatkowo w 2013 został doceniony przez magazyn Aktivist, który w ręce właścicieli klubu wręczył statuetkę Nocne Marki za miejsce roku. Ogłoszenia na nadchodzący sezon zostały zaprezentowane również na klimatycznym czarno-białym video, który gorąco polecam obejrzeć poniżej.

W sezonie jesienno-zimowym w krakowskim klubie zaprezentują się między innymi:

26.09 – RØDHÅD
27.09 – Vitalic (DJ set)

04.10 – Jonas Kopp, Pär Grindvik
10.10 – Louisahhh!!!
25.10 – Mind Against

07.11 – Rebolledo
10.11 – Ellen Allien
15.11 – Rone (live)
28.11 – Âme (live)

06.12 – Kollektiv Turmstrasse
12.12 – Len Faki

Na pewno z czasem zostanie ogłoszonych więcej artystów, ale już pierwszy ich rzut pozwala stwierdzić, że jesień i zima w Krakowie będą naprawdę gorące!

Nie ma więcej wpisów