Już 2 listopada na warszawskim Torwarze odbędzie się koncert OneRepublic. Zespół przyjedzie z materiałem z ostatniego albumu Naitve, który promują dwa hity: Counting Stars i Love Runs Out.  Ryan Tedder – wokalista grupy – został nazwany przez magazyn Billboard „sekretnym królem popu”.

Tedder współpracował z takimi artystami, jak: Adele (Turning Tables, Rumor Has It), Beyonce (Halo), Maroon 5 (Maps, Love Sombody), Birdy (Wings), Demi Lovato (Neon Lights) i wielu innych. Jeżeli dla kogoś to wciąż za mało, warto również dodać, że w ostatnim czasie pracował przy jednej z najbardziej oczekiwanych i niespodziewanych płyt tego roku – Songs of Innocence U2, którą od wczoraj do 13 października można bezpłatnie pobrać z iTunes.

W lipcu tego roku, w wywiadzie dla TODAY Show zapytany o to jak udaje mu się pogodzić działalność OneRepublic z tworzeniem międzynarodowych hitów, odpowiedział:

„Muzyka jest jednocześnie moją pasją i pracą. Po skończonym koncercie lub przed nim, zwykle jestem w busie, w którym zaaranżowałem mobilne studio nagraniowe. Także często zamieniam pokoje hotelowe czy właśnie busy w studia. Mam niesamowite szczęście, bo robiłbym to też za darmo, więc fakt, że z tego żyję jest dla mnie niesamowity!”

Wyznał również, że w procesie tworzenia wiele do powiedzenia ma jego zespół: „Ostatnio, kiedy to, co piszę wydaje mi się być choć trochę bliskie muzyce OneRepublic gram to zespołowi, wtedy mówią jeśli czegoś mam nie oddawać.”.

Love runs out – ostatni singiel promujący krążek „Native”. Kolejny ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Nie ma więcej wpisów