Podczas gdy wszyscy mamy jeszcze w pamięci dotychczasowe dokonania FKA twigs i jesteśmy w stanie przypomnieć sobie poruszenie, jakie wywołał ostatni album Kanye Westa, jedno z mniej znanych nazwisk łączących oba te wydawnictwa właśnie zaczyna nabierać na sile i znaczeniu. Alejandro Ghersi, znany bardziej jako Arca, przymierza się do swojej amerykańskiej trasy koncertowej, czego krótki zwiastun już prezentowaliśmy.

Wraz z tą informacją, wenezuelski producent ogłosił także swój pierwszy pełnoprawny debut. Jego wcześniejsze prace zawarły się w trzech EP-kach, w tym dwuczęściowym zbiorze „Stretch” czy jednym z ciekawszych mixtape’ów zeszłego roku – „&&&&&”.

Kto więc jest spragniony niepokojących obrazów, jakie stworzył do tej pory stworzył Jesse Kanda – a które możecie podziwiać na okładcce „LP1” oraz w kilku klipach do utworów Ghersi’ego – i równie niespokojnej muzycznej aury, powinien wyczekiwać debiutu DJ-a. 15-utworowy album „Xen” wydany dla wytwórni Mute będzie mieć swoją premierę 4 listopada.

Nie ma więcej wpisów