Jedną z najważniejszych wiadomości tego tygodnia w polskim życiu klubowym jest wiadomość o re-starcie cyklu Music Of The Future w zupełnie nowej odsłonie. Jeszcze nie tak dawno hucznie żegnaliśmy się z promotorami podczas ostatniej imprezy w Czarnym Rynku, gdzie gościł Pearson Sound, a organizatorzy szykują wiele wyjątkowych niespodzianek na najbliższą jesień.

Pierwsze party odbędzie się 24.10. w warszawskiej Cafe Kulturalna i zapowiadane jest jako wyjątkowa impreza z najlepszą elektroniczn muzyką w mieście – tym razem pod szyldem Going Gigs.

Headlinerzy będą ujawniani stopniowo, by zwiększyć napięcie – dziś wiemy tylko o pierwszym z nich: Lone.

Lone wraz z VJ-em Konx-om-Pax zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce swój audiowizualny show promujący jego ostatnią płytę Reality Testing. Ten artysta miesza swoje fascynacje muzyką house z hip-hopem i tworzy w stylistyce nu-rave’owej. Wybitną rekomendacją dla niego jest fakt, iż nagrywa w uznanym belgijskim labelu R&S Recordings.

Kolejnych artystów poznacie pod koniec września i w pierwszym tygodniu października – wypatrujcie newsów oraz sprawdzajcie dział Patronaty oraz rzecz jasna Konkursy na Musicis.pl!

Nie ma więcej wpisów