Michael Bublé, jeden z najbardziej popularnych wokalistów ostatnich lat pojawi się 4. listopada w hali Kraków Arena w Czyżynach na jedynym koncercie w Polsce.

Kanadyjski artysta swój debiutancki album wydał w 2001 roku, ale jego marzenie o karierze muzycznej narodziło się zdecydowanie wcześniej, bo w wieku zaledwie dwóch lat. W wywiadzie dla Oprah’y Winfrey – udzielonym po wydaniu 6. albumu studyjnego „Crazy Love” (2009), który zapewnił mu status międzynarodowej gwiazdy – przyznał, że jako nastolatek zasypiał z Biblią, modląc się o to, aby spełnił się jego sen o byciu piosenkarzem.

Modlitwy ewidentnie zostały wysłuchane, bo talent Kanadyjczyka niezmiennie doceniają nie tylko fani z całego świata, ale również krytycy i branża muzyczna. Michael Bublé jest zdobywcą czterech nagród Grammy Awards w kategorii Najlepszy Tradycyjny Album Popowy oraz wielu innych (m.in. Juno Awards, BRIT Awards czy American Music Awards).

Rok temu premierę miała ostatnia płyta muzyka „To Be Loved”, z której pochodzą single: „It’s a Beautiful Day”, „You Make Me Feel So Young”, ” To Love Sombody” oraz ” Close Your Eyes”, którego premiera odbyła się 1. lipca 2013 roku będąc hołdem dla żony artysty…

Nie ma więcej wpisów