Mieszkający w Wiedniu, ale urodzony w Londynie Christopher Taylor już wkrótce ponownie odwiedzi Polskę. Muzyk występujący pod pseudonimem SOHN w tym roku zadebiutował świetnie przyjętym albumem pt. Tremors. Fani niecierpliwie wypatrywali jego nazwiska wśród artystów tegorocznych festiwali, jednak warto było poczekać te kilka miesięcy, bo w zamian dostajemy więcej niż jeden koncert.

SOHN wystąpi w kraju nad Wisłą aż trzy razy. Pierwszy koncert odbędzie się 8 października w Katowicach w ramach After Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2014 w klubie Hipnoza, dzień później muzyk odwiedzi poznański Klub SQ. Trzeci koncert odbędzie się nieco później, bo 24 listopada w Klubie Hybrydy w Warszawie.

Już pierwszy singiel wydany dwa lata temu wywołał niemałe zamieszanie. Jednak dzięki debiutanckiemu krążkowi pt. „Tremors”, który ukazał się pod skrzydłami legendarnej wytwórni 4AD, SOHN stał się jednym z najbardziej interesujących i pożądanych artystów sceny elektronicznej. Polskie koncerty będą częścią trasy koncertowej promującej debiutancki album artysty. Pewne jest, że możemy spodziewać się niezapomnianych wrażeń i potężnej dawki dobrej muzyki.

Kiedy: 8.10 (środa)
Gdzie: Katowice, Jazz Club Hipnoza
Start: 20:00
Wstęp: 30 zł / 35 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 9.10 (czwartek)
Gdzie: Poznań, Klub SQ
Start: 20:00
Wstęp: 59 zł / 69 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 24.11 (poniedziałek)
Gdzie: Warszawa, Hybrydy
Start: 20:00
Wstęp: 59 zł / 69 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów