Od wczoraj, na kanale YouTube, ruszył nowy, muzyczny projekt o nazwie „NeoMoMo”. Pomysłodawczynią i gospodynią, tego internetowego programu kulturalnego jest Ania Ołdak – wokalistka zespołu MoMo.

– Dotychczas w projekcie zapraszamy artystów odważnych, a to dlatego, że nagrania robione są na tzw. setkę. Pojawiają się więc niespodziewane sytuacje gardłowo-instrumentalne, których nie da się wyeliminować – mówi Ania Ołdak.

Jako pierwsza, do programu została zaproszona Mela Koteluk, której bardzo spodobał się, taki pomysł tworzenia nagrań. – To jest dość bezlitosna forma prezentacji muzycznej, nie ma miejsca na poprawki i to właśnie lubię, według mnie jest to słuszna prosta perspektywa, do uchwycenia emocji, które „parują” z zespołu w trakcie grania – komentuje Koteluk.

Kolejnymi ważnymi elementami programu są: wykonania utworów zaproszonych gości w zupełnie nowych, nieoczekiwanych aranżacjach, a także duety z prowadzącą to przedsięwzięcie – wokalistką MoMo.

„NeoMoMo” to nie tylko muzyka, ale także rozmowa. W trakcie mini występu, Ania Ołdak zadaje wiele ciekawych i istotnych, dla zaproszonych artystów, pytań, a wszystkie te magiczne rzeczy dzieją się w Muzeum Neonów w Warszawie.

Poniżej Mela Koteluk i Ania Ołdak, wykonujące wspólnie piosenki „Melodia Ulotna” i „Od Dzisiaj”.

Nie ma więcej wpisów