Niesamowicie klimatyczny Arkadiusz Glensk, kryjący się pod pseudonimem Fismoll, rusza w swoją trasę koncertową. Czynnikiem wywołującym i motywem przewodnim najbliższych koncertów jest „pożegnanie z polaną”.

Sam wokalista pisze: Polana była dla mnie zawsze najbliższym miejscem. Miejscem w którym powstał niemalże cały materiał na płytę. Tworzyło się albo pod brzózką, albo leżąc na trawie. Było to dla mnie jedno z niewielu miejsc, prócz lasku Dębińskiego, w które mogłem uciekać do pierwotności, natury, do siebie. Spędziłem tam setki godzin samotnych, ale i w towarzystwie mojego najbliższego przyjaciela. Na rozmowach, modlitwach, nocnych obserwacjach nieba. Teraz to miejsce zostaje pochłaniane przez cywilizacje, rozbudowują tory, część roślinności przysypana jest czarną ziemią.

Podczas trasy koncertowej będziemy mogli usłyszeć (najprawdopodobniej po raz ostatni) cały materiał z płyty „At Glade”. Jest to więc niezwykła okazja, aby napawać się widokiem oraz magicznym głosem Fismoll’a, śpiewającego swoje debiutanckie utwory.
Na razie znanych jest jedenaście miast, w których pojawi się Fismoll wraz z zespołem, jednak sam artysta nie wyklucza, że niebawem możemy dowiedzieć się o kolejnych występach. Jedno jest pewne – podczas tych wydarzeń nie zabraknie cudownego klimatu i miłej atmosfery.

5.10 Poznań – Blue Note,
10.10 Warszawa – Palladium
9.11 Kostrzyn nad Odrą – Kostrzyńskie Centrum Kultury
10.11 Świdnica – Sala Teatralna
11.11 Jelenia Góra – Jeleniogórskie Centrum Kultury
12.11 Wrocław – Klub Studio

22.11 Leszno – Hala Trapez
25.11 Kraków – Klub Studio
29.11 Gdańsk – B90

Nie ma więcej wpisów