Flying Lotus powraca. 6 października ukaże się jego piąty album w karierze. Artysta ujawnił szczegółowe informacje na temat nadchodzącego krążka. Wiadomości są niezwykle intrygujące, inspirujące i lekko przerażające. Co nas czeka na nowej płycie znakomitego producenta muzycznego pt. „You’re Dead!”?

Album nie opowiada o końcu. Tak naprawdę jest to początek! To możliwość świętowania nowej ery doświadczeń. Moja muzyka jest symbolem przemiany i wynikającego z niej zamieszania. Ważna jest dokładna interpretacja tytułu płyty. Tu nie chodzi o: „Hej jesteś martwy”, ale o „Hej, jesteś martwy!” – tak opisuje swoje nowe dzieło Flying Lotus. Wizja szamańskiej pielgrzymki w nieznane, pełnej psychodelicznych i transcendentnych dźwięków brzmi naprawdę kusząco.

Nie od dziś wiadomo, że Flying Lotus to prawdziwy eksperymentalny wizjoner. Nic więc dziwnego, że tak wiele muzycznych gwiazd chciało pojawić się na jego nowym krążku. Wśród nich znajdą się: Herbie Hancock, Kendrick Lamar, Captain Murphy, Snoop Dogg, Angel Deradoorian, Thundercat i Niki Randa. Pozaziemski album Flying Lotusa ma pobudzić naszą wyobraźnię również za pomocą oryginalnych dzieł sztuki towarzyszących przy okazji promowania kolejnych singli z nowej płyty. Ich autorem jest znany japoński artysta, twórca komiksów, Shintaro Kago.

Płyta „You’re dead!” lada moment pojawi się na sklepowych półkach. Na razie musimy się zadowolić trailerem nadchodzącego krążka, który jest naprawdę wciągający. Autorem obrazów jest wspomniany wcześniej Shintaro Kago, a animacją klipu zajął się Strangeloop. Miłego oglądania!

Oto pełna tracklista:
Flying Lotus – „You’re Dead!”
Warp Records
01. Theme
02. Tesla
03. Cold Dead
04. Fkn Dead
05. Never Catch Me (feat. Kendrick Lamar)
06. Dead Man’s Tetris (feat. Captain Murphy & Snoop Dogg)
07. Turkey Dog Coma
08. Stirring
09. Coronus, the Terminator
10. Siren Song (feat. Angel Deradoorian)
11. Turtles
12. Ready err Not
13. Eyes Above
14. Moment of Hesitation
15. Descent Into Madness (feat. Thundercat)
16. The Boys Who Died in Their Sleep (feat. Captain Murphy)
17. Obligatory Cadence
18. Your Potential//The Beyond (feat. Niki Randa)
19. The Protest

Nie ma więcej wpisów