Warszawa chyba nie ma szczęścia do koncertów. Najpierw z powodu zmiany daty FreeFormFestivalu został odwołany jej koncert na tej imprezie. Teraz otrzymujemy informacje od organizatora, że wizyta w klubie BASEN zaplanowana na 30 listopada tego roku przenosi się na 6 kwietnia 2015.

Jak czytamy w oświadczeniu organizatora artystka zmęczona amerykańskim odcinkiem swojej trasy koncertowej postanowiła odwołać jej europejską część. W tym czasie planuje pracę nad nowym albumem. Pewnym pocieszeniem jest to, że dzięki nowej dacie mamy szansę usłyszeć ten materiał jeszcze przed jego oficjalną premierą.

Ciekawostką jest, że nowa data koncertu przypada na Lany Poniedziałek. Znana ze swoich energetycznych koncertów MØ daje nam gwarancję, że klub na pewno opuścimy zlani potem. Próbkę tego szaleństwa mogliśmy poczuć podczas tegorocznego Openera.

Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują ważność. Osoby, którym nowy termin nie odpowiada, mogą zwracać bilety w punkcie zakupu. Do sprzedaży trafiła również kolejna pula wejściówek.

Nie ma więcej wpisów