Po ośmiu latach muzycznej nieobecności i ostatnim wydanym krążku w 2006 r. pt. „The Sweet Escape”, Gwen Stefani postanowiła przypomnieć o sobie światu. Świeżo upieczona trenerka 7. edycji amerykańskiego programu The Voice kończy pracę nad swoim nowym solowym albumem, który jeszcze w tym roku ma pojawić się na sklepowych półkach.

Tymi cennymi informacji podzielił się z mediami menager gwiazdy, Irving Azoff, który ujawnił, że Gwen Stefani przebywa właśnie w studiu nagraniowym w Miami, gdzie nagrywa część swoich nowych utworów. Pomocą służy jej kolega po fachu, jeden z jurorów programu The Voice – Pharrell Williams. Azoff dodał również, że już w przyszłym tygodniu wokalistka zdecyduje, która z piosenek będzie promować jej nowy album. W planach jest również premiera singla podczas jednego z występów na żywo Gwen w programie The Voice. Kooperacja Gwen Stefani z Pharrellem Williamsem zapowiada się fantastycznie. Czy gorące nazwiska z branży muzycznej nagrają wspólnie hit na miarę „Happy”?

Czekając na trzeci solowy krążek gwiazdy, przypomnijmy sobie Gwen Stefani w szczytowej formie w teledysku do piosenki pt. „The Sweet Escape” z gościnnym udziałem Akona.

Nie ma więcej wpisów