Wszyscy bardzo dobrze znamy zespół XXANAXX, który swoimi utworami zyskał wielu fanów, czego przykładem jest m. in. drugie miejsce w naszym rankingu na #Hit Lata 2014 (piosenka „Story” była reprezentantem polskiego duetu).

Debiutancka płyta „Triangles” (z tą właśnie piosenką) została wydana w maju bieżącego roku, a od 30 września, oficjalnie możemy kupić „Story #Remixes EP” czyli krążek zawierający cztery nowe wersje, wspomnianego już utworu. Za nowe aranżacje i remiksy odpowiedzialni są: Phon_o, FLIRTINI, Oxford Drama, Małe Miasta.

Jeśli polubiliście pierwotną wersję „Story” to koniecznie musicie posłuchać tego co zaprezentowała nam czwórka wymienionych muzyków. Mimo, iż nie jestem zbyt wielką fanką remiksów czy tez coverów to przyznam się, że dzisiaj z chęcią przesłuchałam całej EP-ki, zawierającej świeże i nieco inne „Story”. Każdy kolejny utwór, zaskakiwał mnie coraz bardziej, a zbliżające się takty i następujące dźwięki sprawiały, iż miałam ochotę poderwać się z krzesła. Muszę się jednak przyznać – każda następna wersja z krążka „Story #Remixes EP” była dla mnie czymś intrygującym, ale i troszeczkę nudnym, ale może to faktycznie przez to, iż słuchałam tej EP’ki w przerwie od pracy?

Zdecydowanie lepiej słuchałoby się tego w klubie lub na dobrej imprezie, a na spokojne popołudnia polecam klasycznego i wpadającego w ucho „Story” w wykonaniu duetu Szafrańska & Wasilewski.

Nie ma więcej wpisów