Już w najbliższy piątek, na scenie klubu Progresja oraz w sobotę w klubie Fabryka wystąpi zespół jedyny w swoim rodzaju. Szczęśliwcy, którzy zawitają w klubowe progi, będą świadkami niezwykłego spektaklu. Światło, wizualizacje, tancerze i przede wszystkim muzyka będą nastawione na olśniewanie i hipnotyzowanie.

Juno Reactor to grupa o dynamicznym składzie, od początku swojego istnienia w 1990 roku dowodzona przez Ben’a Watkinsa. Koncertowo zespół jeszcze zwiększa swoją liczebność i zawsze pewną niespodzianką jest kto pojawi się wtedy na scenie. Podczas koncertów w Polsce będą to tancerki z Bliskiego Wschodu. Juno Reactor tworzą muzykę, której korzenie możemy odnaleźć w zasadzie w każdym zakątku świata. Masz ochotę na ostre gitarowe riffy? Są. Chcesz potańczyć przy elektronicznych dźwiękach? Proszę bardzo. Może wolisz nieco relaksu przy muzyce poważnej? To też da się załatwić. To tego dochodzą jeszcze plemienne bębny, czy wschodnie instrumenty o charakterystycznym, wysokim brzmieniu. Brytyjczycy zdają się odpowiadać na wszystkie potrzeby swoich fanów, zanim zdążą zdać sobie z nich sprawę.

Juno Reactor przyjeżdżają do Polski promować swój ostatni album, wydany w 2013 roku, „The Golden Sun of the Great East”.

Kiedy: 10.10
Gdzie: Warszawa, Klub Progresja
Start: 20:00
Wstęp: 69 zł / 80 zł

Kiedy: 11.10
Gdzie: Kraków, Klub Fabryka
Start: 21:00
Wstęp: 60 zł / 70 zł

Nie ma więcej wpisów