Największe muzyczne odkrycie lat 90., królowa soulu i popu, nietuzinkowa osobowość i znakomita wokalistka, Lisa Stansfield przyjeżdża do Polski. Już 3 listopada na warszawskim Torwarze gwiazda zaprezentuje swoje największe przeboje oraz utwory pochodzące z jej najnowszego albumu.

Po kilkuletniej przerwie od muzyki wokalistka postanowiła wrócić i nagrać siódmą płytę w karierze. Album pt. „Seven” zawiera soulowe utwory nagrane przez Stansfield we współpracy ze swoim mężem, Ianem Devaney’em. Szczęśliwa siódemka okazała się być strzałem w dziesiątkę. Balansowanie na granicy funku i soulu wychodzi wokalistce znakomicie. Utwory porywają do tańca, a w niebanalnym głosie wokalistki naprawdę można się zakochać.

Kariera Stansfield trwająca ponad trzy dekady jest naprawdę imponująca. Sprzedała ponad 20 milionów swoich płyt, nagrała aż 10 międzynarodowych hitów tj. „All Around The World” czy „Change”. Uwodzicielski głos i ponadczasowe utwory sprawiają, że artystka nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Legenda soulu i popu z początku lat 90. przyjeżdża do Warszawy, więc grzechem byłoby nie wykorzystać takiej szansy i nie wybrać się na koncert Stansfield.

Kiedy: 3.11
Gdzie: Warszawa, Torwar
Start: 19:00
Wstęp: 175 – 355 zł

Nie ma więcej wpisów