Na to ogłoszenie czekaliśmy odkąd opuściliśmy Gdynię w lipcu tego roku. Nasze marzenia na dobre rozgrzała premiera ich fantastycznego debiutu, który pobił wszelkie rekordy popularności w pierwszy tygodniu sprzedaży. Historia tego zespołu jest nietypowa, lecz najważniejszą jej częścią jest miłosć do muzyki. Po fantastycznie przyjętym koncercie podczas tegorocznego Open’er Festival wracają. Royal Blood wystąpią 14 stycznia 2015 w warszawskim klubie Palladium.

Legendą można nazywać już historię o koszulce, którą Matt Helders miał na sobie podczas headlinerskiego występu Arctic Monkeys na Glastonbury 2013. Opowieść ta powtarzana jest jak mantra za każdym razem, kiedy gdzieś na świecie ktoś pisze o Royal Blood. Czas przestać. Bo choć Arctic Monkeys na zawsze pozostaną ważnym punktem w historii tego duetu, zaczęli oni pisać własną, fantastyczną historię. Dla nas najwazniejszym punktem będzie koncert w Gdyni, kiedy tuż przed premierą debiutu chłopaki z Brighton wpadli zniszczyć tamtejszą Alter Stage. Wszyscy wspominamy szaloną imprezę w tej małej białej saunie i dziury w jej podłodze. Royal Blood potrafią we wszystkich wywołać chęć do dzikiej, pierwotnej zabawy bez obaw o konsekwencje. Teraz, na szczęście, czeka nas potwórka. Tylko czy ściany Palladium to wytrzymają?

Supportem będą protegowani Josh’a Homme z Queens of The Stone Age – zespół Mini Mansion. Bilety trafią do sprzedaży już w piątek, 17 października. Ceny nie są jeszcze znane.

Nie ma więcej wpisów