Każdy fan zespołu très.b na nazwisko Olivier Heim na pewno zareaguje optymistycznie. W końcu ten młody Holender, urodzony w USA, a obecnie żyjący w Polsce, wkrótce wyda swoją nową, solową płytę. Zanim to jednak nastąpi będziemy mieli przyjemność przedpremierowo zobaczyć klip do singla pochodzącego właśnie z tego wydawnictwa.

Olivier Heim solową karierę rozpoczął już w roku 2012 jako Anthony Chorale, lecz nadchodzący krążek postanowił wydać pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. A co znajdziemy na najnowszym albumie? Coś zupełnie innego, świeżego. Nowy kierunek, nowego Oliviera – to właśnie nowe kompozycje powstałe z połączenie instrumentów klawiszowych i elektrycznych gitar tworzą całość, którą będziemy mogli poznać już wkrótce.

Teledysk do utworu „Ocean” został zrealizowany w Pałacu w Wilanowie, a także w Pałacu Herbsta w Łodzi. Inspiracje do tego klipu zostały zaczerpnięte z francuskiego filmu z lat 60-tych „Zeszłego roku w Marienbadzie”. W teledysku będziemy mogli zobaczyć samego wokalistę jak i przyjaciół i znajomych Oliviera Heima. Za reżyserię odpowiada Jan Szewczyk oraz Katarzyna Pacura. Ten (z pewnością) klimatyczny obrazek będziemy mogli obejrzeć już w najbliższą środę, 22 października, w Saskiej Kępie w Klubokawiarni Towarzyskiej.

Warto dodać, iż już 25 listopada odbędzie się premiera solowej płyty Oliviera, na której znajduje się 9 autorskich kompozycji, zaś 23 października wokalista wystąpi jako support przed zespołem Blue Foundation w warszawskim klubie BASEN. 22 listopada, również w Warszawie, będzie miał miejsce premierowy koncert holenderskiego artysty.

Nie ma więcej wpisów