Michael Bublé już 4 listopada wystąpi w nowo otwartej hali widowiskowej Kraków Arena. W listopadowy wtorek krakowska publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w jedynym polskim koncercie Kanadyjczyka w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album pt. „To Be Loved”.

Artysta podbił serca fanów na całym świecie za sprawą znakomitego albumu „Michael Bublé” wydanym w 2003 roku, na którym to zaprezentował znane utwory swingowe i jazzowe w zupełnie nowych oraz współczesnych aranżacjach. To właśnie tym skradł sobie serca publiczności, czego dowodem mogą być zdobywane przez Bublé nagrody tj. Grammy czy Juno. Każda kolejna płyta wokalisty zyskuje status platynowej płyty nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie. Nic więc dziwnego, że jeden z krążków Kanadyjczyka pt. „Crazy Love” z 2009 roku zadebiutował na szczycie Billboardu i utrzymał się na tej pozycji przez kolejnych kilka tygodni. Nie dziwi również fakt, że w trakcie poprzedniej trasy koncertowej promującej album „Crazy Love” Bublé zagrał aż 80 (!) wyprzedanych koncertów.

Michael Bublé słynie z niezwykle widowiskowych występów na żywo. Artysta sprawdza się zarówno w spokojnych, nastrojowych balladach, jak i w energiczno-tanecznych utworach. Jeśli w waszych żyłach płynie więc trochę jazzowej i swingowej krwi, nie może Was tam zabraknąć! To będzie naprawdę fantastyczne show!

Kiedy: 4.11 (wtorek)
Gdzie: Kraków, Kraków Arena (ul. Lema 7)
Start: 19:00
Wstęp: 304,75 zł / 431,25 zł / 517,50 zł

Nie ma więcej wpisów