Trzeci i ostatni krążek Drake’a pt. „Nothing Was the Same” miał swoją premierę we wrześniu ubiegłego roku. Fani rapera z niecierpliwością oczekują kolejnego hip-hopowego albumu pt. „Views from the 6”, który ma się ukazać w 2015 roku. Drake niespodziewanie postanowił jednak podzielić się trzema nowymi utworami w tym czasie, zaspokajając chwilowo muzyczny apetyt swoich sympatyków.

W sieci ukazały się trzy nowe utwory: „6 God” (w produkcji utworu pomagali Boi-1da i Syk Sense), „How Bout Now” (produkcją zajęli się Boi-1da oraz Jordan Evans) i „Heat Of The Moment” (w którym gościnnie wziął udział Noah „40” Shebib).

Drake napisał na swoim facebookowym profilu, że utwory te nie wchodzą w skład żadnej EP-ki. Raper opublikował je tylko dlatego, że te trzy utwory znalazły się w posiadaniu hakerów, którzy mogliby bez jego wiedzy udostępnić nowe piosenki. Można więc przypuszczać, że właśnie w takich okolicznościach poznaliśmy aż trzy single, które najprawdopodobniej ukażą się na nowym wydawnictwie Drake’a.

Jak Wam się podobają trzy muzyczne prezenty od Drake’a?

Nie ma więcej wpisów