Po gorącym oczekiwaniu nadszedł dzień premiery debiutanckiego krążka duetu We Draw A. Mieliśmy już okazje dowiedzieć się przekrojowo co artyści przygotowali na długogrającym wydawnictwie zatytułowanym „Moments” dzięki dwóm promującym utworom oraz teaserowi płyty. Teraz nadszedł czas na zapoznanie się z wszystkimi dziewięcioma utworami.

Debiutanci z Wrocławia oswajali nas już wcześniej ze swoimi muzycznymi poczynaniami w formie EP-ki, jednak ich debiutancki album był mocno wyczekiwanym wydawnictwem przez fanów elektronicznych brzmień. Po dwóch kuszących utworach zapowiadających najnowsze wydawnictwo artyści wprawili słuchaczy w spore zaciekawienie, by zaspokoić ich w zupełności w dniu premiery. Jednym słowem „Moments” jest marzycielską podróżą w świat elektroniki. Od momentu pierwszego utworu z płyty, „A” zostajemy zalewani intrygującymi dźwiękami w których nie strach jest tonąć.

We Draw A to jeden z ciekawszych tegorocznych debiutów, o którym głośno było grubo przed premierą albumu. 29 listopada w Katowicach rozpoczynają oni trasę koncertową Brennnessel on Tour 2014 z zespołem KAMP! odwiedzając 11 miast.

Nie ma więcej wpisów