Wszyscy fani tego porywającego muzyka jakim jest Fink powinni zacierać dłonie z radości. Wielki sukces nadchodzącego koncertu w warszawskiej Stodole, na który bilety zostały praktycznie wyprzedane przyczynił się do tego, że artysta już w 2015 roku zawita w naszym kraju cztery razy.

Początkowo Fink miał pojawić się 14 listopada w klubie Stodoła podczas trasy promującej jego pierwszy od trzech lat album, „Hard Believer”. Zainteresowanie fanów koncertami w innych miastach przerodziło się w faktyczne ogłoszenia aż czterech koncertów w nadchodzącym roku. Muzyk w lutym odwiedzi Kraków, Łódź, Gdańsk oraz Poznań.

Fin Greenall, czyli Fink to brytyjski muzyk i producent, który z powodzeniem łączy przeróżne gatunki, począwszy od folku aż po blues. Wydana w tym roku płyta zatytułowana „Hard Believer” jest pierwszym wydawnictwem artysty we własnej wytwórni Ninja Tune Records, nazwanej R’COUP’D. Warto zobaczyć jak artysta da wyraz swojej ekspresji podczas zaplanowanych występów na żywo w utworach z najnowszego albumu.

19.02 – Kraków, Klub Kwadrat
20.02 – Łódź, Scenografia
21.02 – Gdańsk, Parlament
22.02 – Poznań, Eskulap

Nie ma więcej wpisów