Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy, aż kultowy wokalista, łączący muzykę rock’a i funk’u, przyjedzie do Polski. Gdy dowiedzieliśmy się, że już 3 listopada Lenny Kravitz zaśpiewa w łódzkiej Atlas Arenie, aby promować swój najnowszy album „Strut”, radości nie było końca. Od połowy czerwca każdy wierny fan Kravitza czekał na ten dzień, kiedy wykrzyczy razem ze swoim ukochanym muzykiem wszystkie najbardziej znane hity, a także te które pochodzą z niedawno wydanego krążka.

Jednak dobre wieści szybko zostały rozwiane z powodu… choroby artysty. Niestety, przeziębienie i grypa nie wybierają i rozbierają nawet rock&rollowców, którzy (tak jak amerykański muzyk) bezustannie eksponują swoją klatę.

Według zaleceń lekarza artysta po przebyciu infekcji wirusowej musi teraz wypoczywać.(…) Lenny Kravitz zawsze dba o jak najlepszą jakość swoich występów na żywo, a dla swoich fanów chce być w jak najlepszej formie, dlatego podjął trudną decyzję o przełożeniu daty koncertu. – powiadamia nas na swoim profilu organizator koncertu Live Nation Polska.

Występ wokalisty został przeniesiony na 15 grudnia 2014 r. Oczywiście wszystkie bilety, które przysługiwały na 3 listopada, będą honorowane na nową, wyżej wspomnianą datę. Nie wiem jak wy, ale ja jestem ciekawa czy w zimowej aurze, Kravitz tradycyjnie wystąpi w pół negliżu.

Nie ma więcej wpisów