Justyna, Kuba i Staszek – tę trójkę zna chyba każdy fan polskiej sceny muzycznej. Wspomniane trio tworzy jeden z najbardziej przytulnych i domowych zespołów jakie istnieją w naszym kraju. Grupa Domowe Melodie to projekt, który powstał w 2012 roku w domu autorki tekstów i muzyki do piosenek znajdujących się na debiutanckiej płycie owej grupy. Cały album „Melodii” został nagrany i zrealizowany w m4 Justyny Jucho Chowaniak, która dzięki temu zabiegowi sprawiła, że każdy utwór zespołu jest nam bliższy i wydaje się być jeszcze bardziej rodzinnym.

Od czasu wydania tego krążka Domowe Melodie wielokrotnie koncertowali po całej Polsce (ale i za granicą – w tym w pięknej i mroźnej Islandii), a także znaleźli się na liście przebojów Trójki, zajmując pierwsze miejsce z piosenką „Zbyszek”. W Internecie pojawiały się coraz to nowsze wpisy i zdjęcia zespołu, a na portalu youtube.com mogliśmy podziwiać kolejne wideo (np. cover „ Addio Pomidory”).

Każdy fan tej muzycznej trójki czeka na nowe produkcje, które wypłynął spod pióra wokalistki i songwriterki zespołu. Długo czekaliśmy, aż… w końcu się doczekamy! Domowe Melodie ruszają w (niestety) krótką trasę koncertową. Zespół odwiedzi Miasteczko Śląskie (13.11), Dąbrowę Górniczą (14.11) i Leszno (06.12). Podczas tych koncertów możemy być świadkami powstawania kolejnych dzieł tria, ponieważ grupa już od dłuższego czasu informuje nas, iż czeka ich ciężki czas i musimy trzymać za nich kciuki. Czyżby oznaczało to pracę nad kolejnymi kompozycjami?

Poniżej post opublikowany przez Domowe Melodie:

Kochani.
Do końca tego roku nie przesadzamy z koncertowaniem. Można powiedzieć nawet, że bardzo nie przesadzamy. W listopadzie zagramy w dwóch miastach, a w grudniu w jednym. Tęskno jak sto tysięcy tęsknot ale wszystko ma swój czas. Kto czuje albo wie, ten wie albo czuje co to za czas. Trzymajcie kciuki najmocniej na świecie, żeby odwagi nam starczyło i żeby kable się tak nie plątały. I żeby chwile zwątpień trwały tylko chwilę . Do usłyszenia
Poniżej informacje koncertowe:
13.11 MIASTECZKO ŚLĄSKIE. Miejski Ośrodek Kultury. Koncert w ramach Ars Cameralis 2014:
Dołącz do tego wydarzenia na Facebook’u
14.11 DĄBROWA GÓRNICZA. Pałac Kultury Zagłębia. Koncert w ramach Zagłębiewood Festival 2014:
Dołącz do tego wydarzenia na Facebooku’u
06.12 LESZNO. Kino-Teatr (duża sala).
Dołącz do tego wydarzenia na Facebook’u

Nie ma więcej wpisów