Do premiery drugiego krążka Meli Koteluk zostało już niespełna pięć dni, lecz każdy fan wokalistki chciałby jak najszybciej poznać całą zawartość krążka „Migracje”. Dlatego artystka nie chce zawieść swoich sympatyków i prezentuje nam kolejny utwór z nadchodzącej płyty.

Kilka tygodni temu poznaliśmy pierwszy, bardzo intrygujący kawałek „Fastrygi”, a także piosenkę „Na wróble”, którą Mela Koteluk napisała specjalnie dla projektu „Dilmah: W rytm natury” (utwór ten także znajdzie się na drugiej płycie Koteluk).

Dziś nadeszła pora na numer trzeci ze wspomnianej już płyty. „Żurawie Origami” to niezwykłe 4 minuty pięknego głosu wokalistki, ciekawego tekstu i żywej melodii. Dźwięki gitary, które towarzyszą wokalistce od samego początku utworu, a następnie mocno „wtrącający” się werbel perkusji plus chórki – to wszystko sprawia, że papierowe żurawie unoszą się w powietrze, a my mamy ochotę słuchać ich bez końca.

Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać kiedy poznam kolejne 10 utworów z albumu „Migracje”. Premiera już 17 listopada!

Nie ma więcej wpisów