Nowozelandzka piosenkarka Lorde nie zwalnia obrotów muzycznej karuzeli doznań i bez przerwy prezentuje nam kolejne poczynania artystyczne. Jak pewnie wielu z was wie, niedawno mogliśmy podziwiać co najmniej pół garderoby wokalistki, a także jej nową choreografię w najświeższym teledysku do piosenki „Yellow Flicker Beat”.

Utwór ten powstał na potrzeby soundtracku do kolejnej części filmu „Igrzyska Śmierci”, który już za kilka dni trafi na ekrany kinowe. Zanim jednak usiądziemy w wygodnych fotelach, aby oglądać następne losy bohaterów powieści Suzanne Collins, możemy podziwiać młodą Lorde występującą w BBC Radio 1. Wokalistka na antenie brytyjskiego radia zaśpiewała wspomniany wyżej utwór, a także wykonała cover piosenki „Don’t Tell ‚Em” gwiazd muzyki R&B Jeremieh’o i YG/DJ Mustard.

Wersja Lorde zdecydowanie różni się od oryginału, co akurat w tym przypadku wyszło utworowi na dobre. Co może dziwić to fakt, iż głos drobnej wokalistki tak rewelacyjnie pasuje do wulgarnego tekstu. Charakterystyczna barwa Lorde sprawia, że tę piosenkę chce się posłuchać drugi, trzeci, a nawet czwarty raz. Do tego możemy zobaczyć szeroką gestykulację artystki, a także jej bose stopy (czyżby gubienie butów było ostatnio modne wśród wokalistów?) Dzięki audycji „Live Lounge„” widzieliśmy już wielu artystów i słyszeliśmy równie dużo coverów, lecz ten zasługuje na specjalną uwagę

Nie ma więcej wpisów