Impact Festival mimo swojego niezbyt długiego stażu na festiwalowej mapie Polski z roku na rok umacnia się na swojej pozycji. Pierwsze informacje na temat przyszłorocznej edycji festiwalu są dobrym przykładem, że festiwal rozwija się proponując mocne nazwy z muzycznego świata.

Festiwal tym razem będzie jednodniowy, odbędzie się 9 czerwca 2015 roku w łódzkiej Atlas Arenie na dwóch scenach. Czego możemy spodziewać się po czwartej edycji? Dla fanów ostrzejszego grania to zdecydowanie gratka. Organizatorzy na dzień dobry rzucili trzy mocne karty w postaci zespołu Slipknot, Godsmack oraz Hollywood Undead.

Od pierwszej edycji w 2012 roku apetyty słuchaczy ciągle się zmieniały, jednak organizatorzy festiwalu zawsze trafiali w gusta. Do tego czasu na scenie Impact Festival mogliśmy zobaczyć m.in. Red Hot Chili Peppers, Kasabian, 30 Seconds to Mars, Slayer, a headlinerami tegorocznej edycji byli Black Sabbath i Aerosmith. Pierwsze ogłoszenia dotyczące przyszłorocznej edycji to dopiero początek, kolejnych artystów poznamy już niebawem.

Nie ma więcej wpisów