KAMP! co jakiś czas rozpieszcza nas nowościami i informacjami na swój temat. Niedawno ogłoszone koncerty z okazji Brennnessel on Tour 2014, które rozgrzały zagorzałych fanów tria okazują się być ostatnią okazją w najbliższym czasie, by zobaczyć chłopaków na scenie. Koniec działalności? Nic podobnego, wręcz przeciwnie – po 5 nowych utworach, które pojawiły się w tym roku przyszedł czas nad pracę nad nowym albumem.

Trasa Brennnessel on Tour 2014 (podczas której usłyszymy również grupę We Draw A) zakłada 11 występów, wcześniej grupę będzie można zobaczyć będzie 25.11 w Bielsko-Białej oraz 26.11 w Tarnowie. Jak sami artyści podkreślili, wraz z nowym rokiem zawieszają koncertowanie na kilka miesięcy na rzecz pracy nad nowym materiałem. To niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć chłopaków na scenie przed długą przerwą, warto więc zarezerwować któryś z jesiennych wieczorów na energetyczny występ KAMP!

Przypomnijmy, do tej pory grupa na koncie ma liczne EP-ki oraz jeden, debiutancki album „Kamp!” z 2012 roku. Materiał z tegorocznego minialbumu „Baltimore” jest mocnym krokiem naprzód w muzycznym dorobku chłopaków. Jestem pewna, że koncertowa cisza ze strony KAMP! wraz z nadchodzącym rokiem pięknie wybrzmi nowym materiałem.

Nie ma więcej wpisów