Łowcy, Agencja BASSLINE oraz Instytut Francuski w Polsce zapraszają na pierwszy koncert w naszym kraju formacji Yelle w ramach trasy promującej nowy album „Complètement fou”. Francuskie trio rozgrzeje do czerwoności parkiet, grając koncert w warszawskim klubie Basen już w najbliższy piątek, 21 listopada.

Trzeci album francuskiej grupy pt. „Complètement fou” ukazał się 30 września. Trio dowodzone przez charyzmatyczną wokalistkę Julie Budet gra w klimacie elektro-popowym i electroclash. Debiutancki album Yelle „Pop Up” wydany w 2007 roku okazał się być znakomitym wydawnictwem. Grupa zaczęła zataczać coraz większe kręgi, odnosząc muzyczne sukcesy nie tylko na rynku francuskim. Podczas piątkowego koncertu będziecie mieli okazję usłyszeć największe hity Yelle tj.: „Je veux te voir” czy „A cause des garçons”.

Zobaczcie najnowszy teledysk francuskiej grupy Yelle do piosenki „Complètement fou” promujący ostatnią płytę o takim samym tytule. Jak Wam się podoba?

Support zagra jeden z protoplastów zespołu Łąki Łan, Tomasz Dejna aka Deyna, który w 2014 roku powrócił na scenę jako producent z singlem „In Your Arms”.

Kiedy: 21.11 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Basen, ul. Konopnickiej 6
Start: 19:30
Wstęp: 59 zł

Nie ma więcej wpisów