Pamiętacie wciąż Sambora? Jeden z bardziej oryginalnych projektów polskiej sceny muzycznej nie daje o sobie zapomnieć i właśnie szykuje nową płytę, następcę ciepło przyjętego „Yesterday is Unknown”. Aby jednak móc ją wydać zespół potrzebuje odpowiednich funduszy, w związku z czym postanowił skorzystać z bardzo przydatnej opcji jaką jest crowdfunding. Fani, którzy zechcą wesprzeć akcję tutaj mają obiecane nagrody w postaci singla, płyty a nawet prywatnego koncertu.

Twórczość projektu Sambora Kostrzewy warta jest wsparcia już chociażby z tego powodu, że jest niepowtarzalna i trudna do zaszufladkowania, najlepiej powiedzieć o niej inteligentny, niebanalny pop z elementami jazzu i elektroniki, a jeśli wierzyć temu co sami o sobie mówią to na najnowszym krążku dostaniemy kwaśne brzmienia i krzywe melodie.

Większa część nowego materiału jest już gotowa, natomiast muzycy, którzy już uzbierali 14 tysięcy złotych marzą aby dobrnąć do 16 i wydać album w wersji deluxe. Na zachętę można już posłuchać premierowego kawałka.

Nie ma więcej wpisów