4   +   6   =  

Niepokorny, zadziorny Radosław Skubaja aka Skubas rozpoczął trasę koncertową „Brzask” Tour promującą drugi album artysty. Jednym z muzycznych przystanków na mapie będzie klub Basen w Warszawie, gdzie polski piosenkarz pojawi się na scenie już w niedzielę, 23 listopada.

Jego debiutancki album pt. „Wilczełyko” wydany w 2012 roku został okrzyknięty odkryciem polskiej sceny muzycznej. Kultowa już piosenka „Linoskoczek” przez wiele tygodni utrzymywała się w czołówce Trójkowej Listy Przebojów, a sam Artysta otrzymał dwie nominacje do Fryderyków, w tym m.in. w kategorii „Debiut roku”.

Najnowsza płyta Skubasa pt. „Brzask” utwierdziła nas w przekonaniu, że Skubaja to artysta kompletny, dojrzały i niebanalny. Oszczędna, dość surowa produkcja muzyczna w połączeniu z autentycznymi i do bólu emocjonalnymi tekstami to duet idealny. Najnowszą płytę promuje uzależniający singiel pt. „Nie mam dla ciebie miłości”, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów i większości stacji radiowych.

Na rozgrzewkę przed niedzielnym koncertem w Basenie proponujemy Wam obejrzenie najnowszego teledysku Skubasa do piosenki „Wyspa nonsensu”, którego autorami są niezwykle utalentowani graficy z argentyńskiej agencji Inland Studio.

Kiedy: 23.11 (niedziela)
Gdzie: Warszawa, Basen, ul. Konopnickiej 6
Start: 20:00
Wstęp: 35 zł / 45 zł

Nie ma więcej wpisów