Simon Green, czyli Bonobo to artysta, którego nikomu nie trzeba przestawiać. Światowej klasy producent, który nagrał pięć studyjnych albumów i wypuścił tuzin EP-ek, przygotowuje się właśnie do premiery kolejnej.

Po 18-miesięcznej trasie koncertowej, którą zakończył mówiąc „Nowy Jork to ja. Praktycznie cały ostatni album narodził się w jakimś stopniu tutaj. To dobre uczucie zakończyć tutaj tę trasę” nie zrobił sobie ani chwili przerwy, a rozpoczął pracę nad kolejnym mini wydawnictwem. „Flashlight” EP do serwisów streamingowych i nielicznych sklepów stacjonarnych trafi 1 grudnia.

Właśnie opublikowany utwór „Return to Air” powstał w lecie tego roku, kiedy Simon miał gorsze dni w trakcie koncertowania. „To ostatni utwór, który zrobiłem przed wyjazdem z Nowego Jorku i spakowaniem mojego studia. W pewnym sensie to ostatnia strona z tamtego rozdziału, zanim usiądę ponownie w studiu i zacznę pracę nad nowym materiałem”.

Oprócz „Return to Air” na EP-ce znajdą się również „Pelican” oraz „Flashlight”. Wszystkich utworów możecie posłuchać poniżej. A podsumować je można jednym zdaniem – Bonobo jak zawsze serwuje nam najlepszą dawkę swojego talentu.

<

Nie ma więcej wpisów