Od jakiegoś czasu okazuje się, że Australia prócz od razu kojarzących się kangurów ma też nieziemsko zdolnych artystów. Mowa o Ry Cumingu, znanym jako RY X. Muzyk nie tak dawno podzielił się swoim singlem „Sweat”, nie każąc długo czekać na kolejny ruch z jego strony dzisiaj w sieci pojawił się jego kolejny singiel zatytułowany „Love Like This”.

Skondensowana dawka folku w połączeniu z wokalem zdaje się być lekiem na całe zło. „Love Like This” zapowiada się być idealnym soundtrackiem do zbliżającej się pory roku, a sam artysta udowadnia, że nie trzeba mocnych wokali i dziesiątek instrumentów, by poruszyć słuchacza. Wprost przeciwnie, łagodny wokal z gitarą tworzy duet idealny. Mogliście zetknąć się już wcześniej z tym artystą, jednak występującym pod innym szyldem. RY X poza solową działalnością współtworzy grupę The Acid wraz z Stevem Nalepa oraz Adamem Freelandem, którzy w tym roku wydali debiutancką płytę „Liminal”.

Miejmy nadzieję, że rozbudzone muzyczne apetyty przez dwa single artysty zostaną zaspokojone solowym materiałem artysty. Kto wie, czy muzyk nie zaskoczy nas albumem w nadchodzącym roku. Jeżeli faktycznie tak się stanie, musimy przygotować się na piękną melancholię w wykonaniu brodacza.

Nie ma więcej wpisów