W najbliższy weekend do Nowej Jerozolimy zawita duet Swayzak, czyli muzyka spod znaku deep-house’owych i tech-house’owych klimatów.

Swayzak początki swoje wziął w lat 90. i jest tworem kolegów ze szkoły Davida Browna i Jamesa Taylora. Panowie na szersze wody wypłynęli albumem „Snowboarding in Argentina”, który spotkawszy się z pozytywnymi opiniami recenzentów dał im zielone światło do dalszego działania. Dalej wszystko potoczyło się łatwo, Swayzak zaczął pojawiać się na większych festiwalach (Glastonbury,czy Coachella) oraz grywać w kultowych klubach (Fabric, Panorama Bar, Watergate). Obecnie na swoim koncie mają sześć długogrających wydawnictw, a prywatnie nie osiadają na laurach i rozwijają swoje umiejętności w różnych, osobnych projektach. Jak mixują innych mogliście przekonać się również na kompilacjach i DJ mixach, jakie Brown i Taylor poczynili, w tym na znakomitym „Fabric 11”.

Na wydarzenie w warszawskim klubie już teraz warto zakupić bilety, by w piątkowy wieczór, 5 grudnia, nie żałować, że was tam nie ma. Poniżej próbka możliwości duetu oraz szczegóły imprezy. Razem ze Swayzakiem na scenie zobaczyć będzie można również rezydentów klubu: Anję Kraft i Tika Milano, a także Joanę, Miód, Mal.

Kiedy: 05.12 (piątek)
Gdzie: Warszawa, klub Nowa Jerozolima (Al. Jerozolimskie 57)
Start: 23:00
Wstęp: lista FB do 24:00 free / po 24:00 20 PLN

Nie ma więcej wpisów