Wśród mnogości klubowych koncertów tej zimy na pewno należy zwrócić uwagę na przedsięwzięcie o nazwie Brennnessel on Tour. Jest to wydarzenie, które nie tylko promuje pomysłodawców i założycieli Brennnessel Records czyli Kamp!, ale także ma na celu zwrócenie uwagi na początkujących artystów będących częścią tego labela. Tym razem obok wspomnianych już Kamp! w trasę ruszą debiutanci z We Draw A oraz Oxford Drama – duet pochodzący z Wrocławia. Trasa rozpoczęła się 29 listopada w Katowicach, a przed planowanym na 19 grudnia ostatnim koncertem w Warszawie zespoły odwiedzą jeszcze dziewięć miast.

Katalog muzyków należących do Brennnessel Records powoli się rozrasta i staje się coraz bardziej imponujący, ci którzy byli tam wcześniej już mają swoje wierne grono fanów oraz status gwiazd (Rebeka, Fair Weather Friends). Sukces odnieśli także We Draw A za sprawą niedawno wydanego i świetnie przyjętego debiutu. Kolejnymi na drodze do sukcesu są Oxford Drama, których pierwsze wydawnictwo zapowiadane jest na początek 2015 roku.

4 grudnia, Sopot, Sfinks700
5 grudnia, Poznań, Eskulap
6 grudnia, Szczecin, Hormon
7 grudnia, Toruń, Od Nowa
11 grudnia, Łódź, Wytwórnia
12 grudnia, Wrocław, Eter
13 grudnia, Kraków, Rotunda
14 grudnia, Rzeszów, BAR/LOKAL
18 grudnia, Białystok, Zmiana Klimatu
19 grudnia, Warszawa, Stodoła

Wracając do organizatorów trasy czyli Kamp! planują oni pierwszą połowę przyszłego roku poświęcić na nagrywanie drugiego krążka.

Nie ma więcej wpisów