Karuzela festiwalowa ruszyła pełną parą. Po poniedziałkowych ogłoszeniach Orange Warsaw Festival nadeszła kolej na najbardziej utytułowanego gracza na polskim rynku. Już za tydzień po godzinie 19 poznamy pierwszych artystów, którzy zagrają na przyszłorocznym Open’er Festival. Tradycyjnie dla tej imprezy te rozpalające wyobraźnię festiwalowiczów informacje poznamy za pośrednictwem anteny Radiowej Trójki.

Giełda nazw i nazwisk wrze już od jakiegoś czasu. W listopadzie poznaliśmy już wiele gwiazd zagranicznych festiwali co naturalnie daje też wskazówki co do oczekiwanych wizyt w Polsce. Wśród typowanych headlinerów przyszłorocznej edycji Open’era do tej pory wymieniano m.in. Muse oraz The Chemical Brothers. Ci jak wiemy są już zajęci przez warszawski festiwal. Kto w takim razie zawita do Gdyni? Może fantastyczna St. Vincent? Wielcy nieobecni w 2014 roku – Arcade Fire? Legendarni Rage Against The Machine? Może w tym roku fani festiwalu doczekają się wymarzonej wizyty Radiohead?

Przez nabliższy tydzień będziemy wertować ogłoszone trasy koncertowe gwiazd, informacje o planowanych płytach w poszukiwaniu wskazówek. Dwie rzeczy wiemy już na pewno. Forma informacji wskazuje, że wyjątkowo poznamy więcej niż jedną gwiazdę. Pamiętajmy też, że Mikołaj Ziółkowski lubi zaskakiwać bookingami jedynymi w swoim rodzaju.

A kogo Wy typujecie jako pierwsze gwiazdy Open’er Festival 2015?

Nie ma więcej wpisów