Mateusz Holak i Mateusz Gudela przez ostatnie miesiące sukcesywnie budowali napięcie i wypuszczali nowe kawałki oraz remixy zwiastujące nowy i jak się mówi, bezprecedensowy projekt na polskiej scenie muzycznej. Parę tygodni temu Małe Miasta dołączyły do składu Alkopoligamii, co dla niektórych mogło okazać się niemałym zaskoczeniem. Wytwórnia związana dotychczas z projektami stricte raperskimi zaprosiła pod swoje skrzydła duet, w którego twórczości hip-hop jest tak samo ważny, jak i elektronika czy R&B.

W końcu jednak otrzymaliśmy dokładne informacje odnośnie ich debiutu. Ten, zapowiadany na początku na pierwszy miesiąc przyszłego roku, nastąpi jednak już za kilka dni. Płyta „MM” ukaże się jeszcze przed świętami, mianowicie 12 grudnia. Jak zapowiadają Mateusze, krążek obfitował będzie w mocne bębny i agresywne cykacze pomieszane z wolnym tempem i gitarami. Ich debiut to także kontrastujące nadwrażliwe wokale Holaka i rapującego Gudeli. Co więcej, czeka nas kilka naprawdę ciekawych featuringów. Jeden z nich opublikowali dzisiaj. „Nienawidzę Niezalu” to kolejna zapowiedź „MM”.

Równie ważną informacją jest fakt, iż ruszyła właśnie przedsprzedaż krążka, który ukaże się w limitowanym nakładzie jedynie 500 sztuk.

Nie ma więcej wpisów