Brennnessel Records pod swoje skrzydła przyjmuje młodych, zdolnych ze świeżym spojrzeniem na muzykę. We Draw A, czyli Piotra Lewandowskiego i Radka Krzyżanowskiego z KAMP! oraz najnowszy nabytek wytwórni w postaci damsko-męskiego duetu Oxford Drama łączył jedynie label aż do teraz. Młodzi twórcy postanowili zremixować utwór z niedawno wydanego, debiutanckiego LP „Moments” chłopaków.

Na warsztat wzięli utwór „Jumbo Love”, jeden z najjaśniejszych punktów albumu. Trzeba jednak przyznać, że z każdą kolejną pozycją na płycie można coraz bardziej zatracić się w dźwiękach, przez co wytypowanie najlepszego utworu graniczy z cudem. Zremixowany utwór w oryginale koi swoją subtelnością, Oxford Drama natomiast przedstawia go w mocniejszym ujęciu elektroniki nie tracąc przy tym zmysłowego klimatu. Ten wrocławski duet już w bliskiej przyszłości, bo na początku przyszłego roku planuje wydać drugą w ich dorobku muzycznym EP-kę. Ich pierwszy materiał również został zebrany na minialbum zatytułowany „Oxford Drama”.

Jedno jest pewne – są zdolni, młodzi i mają wiele do pokazania, dlatego nieprzypadkowo znaleźli się w szeregach wytwórni Brennnessel, w której m.in. rozkwitła Rebeka. Jeżeli spodobało się wam ich spojrzenie na utwór grupy We Draw A, nie zwlekajcie, utwór jest dostępny na soundcloudzie do pobrania za darmo.

Nie ma więcej wpisów