Twin Shadow podzielił się nowym utworem zatytułowanym „Turn Me Up”. Co dokładnie oznacza ten tytuł? Żeby się tego dowiedzieć, należy przeczytać opis załączony do piosenki na portalu Soundcloud. George Lewis Jr. wyjaśnia: Myślę, że ważne jest, żeby dla każdego człowieka piosenka stałą się czymś personalnym i aby każdy odbierał ją na swój sposób, zamiast wyjaśniać co one osobiście dla mnie znaczą. Jednak moi znajomi pytają co właściwie oznacza „Turn Me Up”. Ciągle odpowiadam, że jest to dawanie więcej od siebie, zadawanie większej ilości pytań dotyczących mnie, więcej wzajemności i zakończenie walki z tymi rzeczami, które najbardziej chcemy posiadać.

Sama piosenka klimatem przypomina mieszankę r&b i synthpopu, cała konstrukcja utworu oparta jest na prostym bicie, przeplatanym innymi elektronicznymi efektami. Momentem kulminacyjnym, który przynosi rozluźnienie jest chwytliwy, podniosły, nieco popowy refren.

Na razie nie otrzymaliśmy informacji czy utwór ten pojawi się na kolejnym albumie Twin Shadow, który byłby następcą „Confess” z 2012 roku, a zarazem trzecią płytą Amerykanina. Artysta potwierdził również wiosenną amerykańską trasę koncertową, gdzie zagra m.in. w Nowym Jorku, Los Angeles, Vancouver.

Krążek „Eclipse” ukaże się 17 marca nakładem wytwórni Warner Bros.

Nie ma więcej wpisów