Jeden z najbardziej obiecujących młodych talentów w naszym kraju, Tobiasz Biliński występujący pod pseudonimem Coldair, to człowiek, który nie pozwala sobie na zwolnienie tempa. W ostatnich miesiącach nagrywał nowy materiał, aktywnie promował swój projekt zarówno za oceanem, jak i w Europie,a całkiem niedawno rozpoczął mini trasę koncertową po Polsce, którą zakończy w Warszawie.

12 grudnia w stołecznych Chmurach muzyka będzie supportował Inqbator. Za tym tajemniczym projektem stoi krakowianin Jakub Bugała. W listopadzie 2013 roku światło dzienne ujrzała jego pierwsza EP-ka zatytułowana „The Spin”, na której realizację znaczną część środków zebrano dzięki serwisowi crowdfundingowemu Megatotal.pl. To właśnie tytułowy kawałek – utwór „The Spin” – Tobiasz postanowił niedawno zremiksować. Nowe nagranie Inqbatora pt. „Rejection” zapowiada pojawienie się drugiego wydawnictwa.

Podczas ostatnich koncertów Coldair promował, albo też jak sam przyznał – testował nowy materiał, który powstał w sierpniu w Filadelfii. Jego producentem został Jeff Zeigler, znany m.in. ze współpracy z Kurtem Vilem. Nadchodzący koncert w Chmurach to doskonała okazja do usłyszenia na żywo nowych kompozycji, które pokazują zupełnie inne oblicze Tobiasza.

Kiedy: 12.12 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Chmury (ul. 11 listopada 22)
Start: 20:00
Wstęp: 15 zł (rezerwacja) / 20 zł (na bramce)

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów