Już dziś w Warszawskim 1500m2 wystąpi jeden z bardziej nieśmiałych, a zarazem doświadczonych i utalentowanych artystów – Joris Voorn. Nieśmiałych, gdyż ten producent nie wybijał się na pierwszy plan, chociaż muzykę tworzy od drugiej połowy lat ’90. Niesiony pojedynczymi sukcesami, tak naprawdę popularność zyskał dopiero kompilacją „Balance 014”, która otworzyła mu wiele drzwi.

W tym roku, zaledwie miesiąc temu, światło dzienne ujrzał trzeci album w dorobku artysty („Nobody Knows”), który jest przepięknym połączeniem techniczno-house’owych brzmień okraszonych barwną, przestrzenną warstwą melodyczną. Prawie każdy track na tej płycie jest dziełem Voorna, z wyjątkiem trzech, które przygotowane zostały we współpracy z Kid A i Matthew Dear.

Jako wstęp do jutrzejszego wydarzenia potraktujcie mix, jaki producent poczynił na zakończenie 2014 roku. Jednak jak sam przyznaje, nie jest to zbiór tegorocznych nowości, a połączenie wszystkich pięknych dźwięków, które Joris Voorn ma okazję grywać na żywo. Posłuchajcie tego zbioru, polecam również sięgnąć niżej po kawałek, który z pewnością rozkręcał nie jedną imprezę pod koniec 2013 roku i który również zasili tegoroczną „Nobody Knows” – mowa o „Ringo”.

Kiedy: 19 grudnia (piątek)
Gdzie: Warszawa, klub 1500m2 (ul. Solec 18)
Start: 22:00
Wstęp: 33 PLN /37 PLN /40 PLN

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów