Pionierzy brytyjskiej sceny elektronicznej – Zoot Woman – przyjadą do Polski na dwa koncerty. Ich twórczość to połączenie tanecznej elektroniki z elementami popu i indie. Na początku przyszłego zagrają: 20 stycznia w warszawskich Hybrydach, a 21 stycznia w poznańskim klubie Pod Minogą.

Na rynku muzycznym zasłynęli już debiutanckim albumem „Living In A Magazine”, który od razu zwrócił na nich uwagę krytyków i słuchaczy na całym świecie. To właśnie z tej płyty pochodzi jeden z ich największych przebojów – „It’s Automatic”. We wrześniu premierę miała najnowsza płyta zespołu, „Star Climbing”.

W skład zespołu wchodzi trzech muzyków: Adam Blake, Johnny Blake i Stuart Price. Price jest światowej sławy producentem, który pracował z takim muzycznym gwiazdami jak: Madonna, The Killers czy Kylie Minogue. Razem z Adamem Blakem tworzy też duet Paper Faces, który jest autorem wielu remixów w tym m.in. dla Scissor Sisters czy Chromeo.

Jeśli lubicie electro-popowe kompozycje, sprawdźcie ich najpopularniejszy numer „It’s Automatic”. Nogi aż same rwą się do tańca!

Nie ma więcej wpisów