Co prawda każdy marzy o innym świątecznym prezencie, jednak te muzyczne potrafią cieszyć najbardziej. Przynajmniej takiego zdania jest Tauron Festiwal Nowa Muzyka, który właśnie ogłosił dwa wydarzenia. A dokładniej…

Zimową (muzyczną) stolicą Polski zostaną Katowice. Będzie to miało miejsce za sprawą właśnie zapowiedzianych kolejnych koncertów z cyklu Before FTNM 2015. Pierwszym wydarzeniem będzie Infosesja Red Bull Music Academy, na której wystąpi Dorian Concept. Austriacki artysta, którego muzyka łączy jazz, funk, hip-hop, elektronikę koncertował również jako keyboardzista z Flying Lotus i współpracował z Cinematic Orchestra. W tym roku ukazał się drugi studyjny album „Joined Ends”. Wydarzenie odbędzie się 24 stycznia w katowickim Jazz Clubie Hipnoza.

Natomiast pożegnanie karnawału będzie możliwe na koncercie Elekfantz już 13 lutego, również w Hipnozie. Elekfantz byli gwiazdami tegorocznej edycji FTNM. Brazylijscy muzycy aktualnie koncertują po całym świecie zachwycając wszystkich swoimi tanecznymi hymnami. W Katowicach na pewno nie będzie inaczej.

Sprzedaż biletów na oba wydarzenia rusza jutro.

Nie ma więcej wpisów