Początek roku to zwykle czas wielu postanowień, nowych otwarć i nowych szans. Jest to też świetny moment, żeby dać nowej muzyce szansę na stałe zagościć w playliście na nadchodzące dwanaście miesięcy. Już tydzień po godzinie zero będziemy mieli okazję przetestować młody twór krakowskiej sceny muzycznej. 8 stycznia w tamtejszym Piękny Pies Klub wystąpią Kind of Venus, raczkujący projekt z rockowym zacięciem.

Kind of Venus to kwartet, który sam siebie określa jako twórców rock’n’roll noir. Choć ich wspólna historia jest dość krótka – pod tym szyldem grają od początku 2014 roku – mają już na koncie wydaną własnym nakładem EPkę oraz samodzielnie nakręcony klip do kawałka „If”. Muzyka Kind of Venus to brudne gitarowe granie odwołujące się do garażowych korzeni rock’n’rolla. Wzbudza skojarzenia z uwielbianym w Polsce Jackiem Whitem.

Wszystkich, którzy chcą wspierać młodych zdolnych zapraszamy już 8 stycznia do Krakowa. Warto pojawić się, choćby dla samej, świetnej gitary. Tymczasem posłuchajcie singla „If”.

Kiedy: 8 stycznia (czwartek)
Gdzie: Kraków, Piękny Pies Klub (ul. Bożego Ciała 9)
Start: 20:00
Wstęp: 10 PLN

Nie ma więcej wpisów